OSRAM İle Aracınızın Enerjisi Hiç Bitmesin

0
843

   Sıcaklıkların iyice artmasıyla birlikte tatillerini bulundukları şehirlerin dışında geçirmek isteyenler araçlarıyla uzun yolculuklara çıkmaya devam ediyor. Yüksek teknoloji şirketi OSRAM’ın sürüş güvenliğini artırmak için geliştirdiği BATTERYstart 400 ürünü ile aküsü biten aracı çalıştırmak için akü takviye kablosu ve başka bir araç bulunmasına gerek kalmıyor.  2 adet USB girişine sahip olan BATTERYstart 400, hareket halindeyken elektronik cihazların şarj edilmesine de imkan sağlıyor.

 

Güvenli sürüş için yeni teknolojilere odaklanan OSRAM, yaz mevsiminin en sıcak günleriyle birlikte artan tatil yolculuklarında sürücü ve yolcuların hayatına ürünleriyle konfor ve güvenlik katıyor. Geliştirdiği teknolojileri sürücülerin ihtiyaç ve beklentilerine göre sürekli olarak zenginleştiren OSRAM, olası araç akü bitme/durma sorununa karşı BATTERYstart 400 ürünü ile çözüm sunuyor. OSRAM bu sayede sürücülerin ve ailelerinin yolculuklarını sorunsuz ve güvenli bir şekilde geçirmelerine imkan tanıyor.

 

Güçten ödün vermeden kompakt bir çözüm sunan BATTERYstart 400; otomobil, minibüs ve motosikletler için ideal kullanım sunuyor. BATTERYstart 400 ile aküsü biten aracı çalıştırmak için akü takviye kablosu ve başka bir araç bulunmasına gerek kalmıyor. 2 adet USB girişine sahip olan BATTERYstart 400, hareket halindeyken de elektronik cihazların şarj edilmesini sağlıyor.

Sürücüyü ve aracı güvende tutuyor

Parlak bir LED ışık fener özelliği bulunan BATTERYstart 400 ürünü ters polarite, ani yükselme ve kısa devre koruması ile takviye cihazını, sürücüyü ve aracı güvende tutmak için akıllı güvenlik kelepçelerini içeriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz