Chery, Dünya Çapındaki Kullanıcılarla Yeni Bir Ekosistem Oluşturmaya Odaklanıyor!

0
142

Chery, Dünya Çapındaki Kullanıcılarla Yeni Bir Ekosistem Oluşturmaya Odaklanıyor!

Çin’in en büyük otomotiv üreticisi olan Chery, ekim ayında, “Yeşil, teknoloji, aile ve arkadaşlık” marka konseptini temel alan “2023 Chery Uluslararası Kullanıcı Birliği Oluşturma Konferansı”nda küresel kullanıcılar ile bir araya geliyor. Çin’in Wuhu kentinde gerçekleştirilecek olan bu önemli konferans, denizaşırı ülkelerdeki kullanıcıları, ünlü blog yazarlarını ve küresel ana akım medyayı bir araya getirecek. Uluslararası konferansta katılımcılar, “Yeni Ekosistem”, “Yeni Teknoloji” ve “Yeni Gelecek” olmak üzere üç ana tema üzerinden yeni bir kullanıcı ekosistemi modelini tanıyacak. Chery, bu konferansta “insanlar”, “otomobiller” ve “yaşam” gibi kavramları bütünleştiren bir ekosistem ürün sergisi oluştururken, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla iletişim kuracak, onları dinleyecek, akıllı teknoloji kapsamında yeni yaşam tarzlarını keşfedecek, aynı zamanda marka değeri ve vizyonu doğrultusunda kullanıcılara enerji olasılıklarını tanıtacak. Chery, kullanıcı ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılayarak, kullanıcı ekosisteminin değerini daha iyi vurgulamayı hedefliyor.

Kullanıcılarla birlikte bir ekosistem oluşturmak, geçmişte olduğu gibi günümüzde de büyük bir önem taşıyor. Küresel otomobil şirketleri ise bu konuda araştırmalar yapıyor, keşfediyor ve üstesinden gelmenin yollarını arıyor. Çinli otomobil üreticisi Chery de, bu konuda önemli bir adım atarak, ekim ayında “2023 Chery Uluslararası Kullanıcı Birliği Oluşturma Konferansı”nı düzenlemeye hazırlanıyor. Çin’in Wuhu kentinde gerçekleştirilecek olan bu önemli konferans, denizaşırı ülkelerdeki kullanıcıları, ünlü blog yazarlarını ve küresel ana akım medyayı bir araya getirecek. Bu uluslararası konferansta katılımcılar, “Yeni Ekosistem”, “Yeni Teknoloji” ve “Yeni Gelecek” olmak üzere üç ana tema üzerinden yeni bir kullanıcı ekosistemi modelini tanıyacak.

İnsanlar, otomobiller ve yaşam kavramları bütünleşiyor

Chery’nin “Yeşil, teknoloji, aile ve arkadaşlık” marka konseptini temel alan “2023 Chery Uluslararası Kullanıcı Birliği Oluşturma Konferansı”nda birçok akıllı yaşam ortağı bir araya gelecek. Chery, bu konferansta “insanlar”, “otomobiller” ve “yaşam”

gibi kavramları bütünleştiren bir ekosistem ürün sergisi oluşturuyor. Chery, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla iletişim kuracak, onları dinleyecek, akıllı teknoloji kapsamında yeni yaşam tarzlarını keşfedecek, aynı zamanda marka değeri ve vizyonu doğrultusunda kullanıcılara enerji olasılıklarını tanıtacak. Chery, kullanıcı ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılayarak kullanıcı ekosisteminin değerini daha iyi vurgulamayı hedefliyor. Bu noktada “2023 Chery Uluslararası Kullanıcı Birliği Oluşturma Konferansı”, öncü teknolojilere odaklanacak.

Muhteşem performansa sahip ürünlere odaklanan Chery, yeni bir kullanıcı ekosistem entegrasyonu oluşturacak ve otomotiv endüstrisinde yenilikçi bir kullanıcı ekosistem gelişim modeline öncülük edecek. Chery, kullanıcılarla iletişim halinde olmaya devam ediyor ve çağa ayak uyduruyor. Çin’in ve dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden biri olan Chery, samimi ve sorumluluk sahibi uluslararası bir marka imajına sahip. Chery bu kapsamda, “2023 Chery Uluslararası Kullanıcı Birliği Oluşturma Konferansı”na odaklanıyor, kullanıcı gelişimine yenilikçi yaklaşım getiriyor, gelecekteki kamu refahını birbirine bağlıyor ve karşılıklı fayda ile kazan-kazan sonuçları ortaya çıkarmak için marka ile kullanıcılar arasında iki yönlü bir yolculuk gerçekleştiriyor.

Kullanıcı değeri yaratmaya ve kullanıcı memnuniyetini sürdürmeye odaklanıyor

Chery, her zaman kullanıcı değeri yaratmaya ve sürekli olarak kullanıcı memnuniyetini sürdürmeye kendini adamış durumda. Chery, “2023 Chery Uluslararası Kullanıcı Birliği Oluşturma Konferansı”nı, değer yaratmak ve markanın yeni ekosistemini küresel kullanıcılarına derinlemesine aktarmak için kullanacak. Chery, Türkiye’de kullanıcılarla etkileşime de büyük önem veriyor. Şu ana kadar kullanıcılarının birlikte bir gün geçirmelerini sağlayan, ailece eğlenme veya yarışma olanağı sağlayan ve Chery Türkiye ile iletişim kurmalarına olanak veren üç etkinlik gerçekleştirdi. Ayrıca kullanıcıların ihtiyaçlarını anlamak, sorunlarının zamanında çözülmesine yardımcı olmak ve en güncel şirket bilgilerini aktarmak üzere resmi bir özel kullanıcı grubu oluşturuldu.

Chery hakkında

Kantar ve Google, ortaklaşa, 2023 Çin Küresel Marka Oluşturucuları İlk 50 listesini açıkladı. Chery, otomobil alanında “Çin’in En İyi Küresel Marka Oluşturucusu” seçilerek genel listede 14. sırada yer aldı ve markanın gücü önemli bir büyüme kaydetti. Chery, kuruluşundan bu yana bir küreselleşme stratejisi uyguladı ve uluslararası rekabet gücüne ve nüfuza sahip bir otomobil markası oluşturma kurumsal vizyonuyla her zaman teknoloji odaklı gelişime bağlı kaldı. Sürekli teknolojik yenilik yaklaşımıyla hareket eden Chery, küresel pazarlara komple araç, CKD parçaları, motor, üretim teknolojisi ve ekipman ihraç eden ilk Çinli binek otomobil şirketi oldu. Chery, ürün stratejisi, yerelleştirme stratejisi ve yetenek stratejisinin uygulanması yoluyla yerel ve uluslararası pazarları geliştirmeye, küreselleşmeyi sürekli derinleştirmeye ve çevre dostu, teknoloji, aile ve arkadaşlık ilkelerine odaklanıyor. 26 yıllık geliştirme sürecinin ardından Chery’nin satış ve servis ağı, 80’in üzerinde ülke ve bölgeyi kapsarken, dünya genelinde 12 milyonun üzerinde kullanıcıya ulaşılmış durumda. Ayrıca Chery, sürekli çabalarla topluma katkıda bulunarak ve küresel tüketicilere daha iyi ürün ve hizmetler sunarak küresel pazarlarda çevre dostu kalkınma, çevre koruma, sosyal refah, personel eğitimi ve diğer alanları kapsayan çeşitli sosyal katkı faaliyetleri yürütüyor.

Chery Türkiye hakkında

Chery International, pazarı daha iyi anlamak ve kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, Eylül 2022’de, Türkiye’de yüzde 100 iştirak ile Chery Türkiye’yi kurdu. Chery Türkiye, Chery markasına ait tüm model ve yedek parçaların Türkiye’deki lojistiği, satışı ve satış sonrası hizmetlerinden sorumludur. Şirket, tüm ticari satışlardan sorumlu olmak üzere; satış, satış sonrası, bayi ağı geliştirme, iletişim ve diğer departmanlarını kurdu. Faaliyetlerini 7 bölgede toplam 34 yetkili satıcı ile sürdürüyor. Şirket, 21 Mart 2023’te TIGGO 8 PRO, TIGGO 7 PRO ve OMODA 5 olmak üzere üç SUV modelini pazara sundu. Bu üç model, işçilik açısından üst düzey mükemmellik, tasarım açısından şıklık ve en yüksek teknolojik konfigürasyona sahip olmasıyla beğeni topluyor. 7 koltuklu SUV TIGGO 8 PRO, ihtişamı, lüks hissi ve güçlü duruşuyla başarılı iş adamları için en iyi seçim olarak öne çıkıyor ve 4 ay üst üste D-SUV pazarında ilk sırada yer alıyor. TIGGO 7 PRO, konfor ve eğlence açısından aile SUV’ları arasındaki ilk tercih oluyor. OMODA 5 ise; fütüristik, şık ve dinamik tarzıyla genç veya kendini genç hisseden kullanıcılara hitap ediyor.

 

Daha detaylı bilgi için Chery web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.cherytr.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz